| AlinaP93 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cat ar trebui sa platesc aproximativ pentru bransarea la reteaua de apa si canalizare. Gura de canalizare este la aprox 10m iar apa la fel diferenta este ca pentru canalizare sunt necesare 2 camine (nu stiu daca ma exprim corect) intrucat nu este linie dreapta. Instalatorul care ni s-a recomandat la primarie ne-a pus un pret de 6600 ron cu tot cu proiect, tevi, tot ce este nevoie. Este un pret realist? Cunoasteti si alti instalatori in jud Olt. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| pufipo a răspuns:

Eu am o prietena care a fost in situatia ta anul trecut si a platit in jur de 4500 de ron

| AlinaP93 explică (pentru pufipo):

Pai cam aici ma asteptam si eu in jur de 4000 si cv. Chiar mi s-a parut putin umflat cat mi-a cerut inst acesta. Am vrut sa vad daca atat de mult au crescut preturile sau e politic fiind in relatii cu primaria... multumesc mult

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AlinaP93):

E cam mult dar mai negociaza.