| Brindescu_Ovidiu_2003 a întrebat:

Am o camera de 10mp, si vreau sa stiu cea mai eficienta metoda de racire/incalzire a camerei! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aplicatiile de racire sunt pentru alte sisteme. Nu am auzit sa existe asa ceva pentru camera, indiferent de caiti mp are. Ce sa se incalzeasca la o camera?

| Brindescu_Ovidiu_2003 explică (pentru darrio2007):

In caz ca e vara, sau e iarna!

| Brindescu_Ovidiu_2003 explică (pentru darrio2007):

Mi s-a spus ca aerul conditionat intr-o camera asa de mica e boala curata

| darrio2007 a răspuns (pentru Brindescu_Ovidiu_2003):

Este doar daca stai in camera in timp ce functioneaza si aerul conditionat. Se socoteste in m cubi nu in m patrati la aerul conditionat.