| plasmaticus a întrebat:

Am o intrebare pentru voi, cei care stiti si v-ati facut asta.
Vreau sa-mi pun termopane la garsoniera mea, camera si balcon.
Ce firma recomandati de termopane, avand in vedere ca lociesc in Bucuresti, si ce proprietati ar trebui sa urmaresc la termopane? Din ce material, ce caracteristici? Fiindca nu ma pricep la ce ar trebui sa cumpar?
Multumesc

3 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Veka, Salamander, Rehau sunt doar cateva firme bune de termopane, formuleaza o intrebare pe Facebook la unul dintre ei sa afli ce tip de termopane sunt potrivite pentru casa ta.

| florincraiova a răspuns:

Nu îți recomand termopan aerul închis în casă...

| Ilie_Razvan_Adrian_1968 a răspuns:

Sa aibe profilul cu 5 camere, veka, rehau, recomand, costa mai mult dar sunt ok, durabile si fara probleme in timp!