| FaraNumeEu a întrebat:

Am si eu o intrebare si daca se poate sa ma ajute cei care au mai trecut prin situatia mea. Acum aproape 4 ani am bagat un dosar pentru obtinerea unui teren prima casa. Acum 3 saptamani am primit un plic in care spunea ca a fost acordat si trebuie sa mai depun un dosar cu acte (completare cum spun ei). L-am depus azi si pe acesta si tin sa precizez ca nu detin si nici nu am detinut vreodata proprietate. Stie careva ce se intampla de azi inainte? Va rog raspunde-ti. Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa fie discutat dosarul si iti comunica daca s-a aprobat sau nu si ce trebuie sa faci in continuare.

| katy a răspuns:

Cel mai sigur e sa iei legatura cu ei!