| Stefan1219 a întrebat:

Buna ziua!
As dori sa stiu daca este vreo modalitate prin care se poate cumpara o masina in rate fara avans si fara imprumut la banca.Si daca da imi puteti recomanda un site sau ceva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si de unde ai vrea sa scoti banii daca nu de la banci?

Te ai saturat sa ai mainile si picioarele intacte si vrei bani de la camatari?

2 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Nu exista.Si la un amarat de telefon la abonament iti cere avans 3 luni, dar la o masina... Nu iti da nimeni fara avans, pentru ca omul ia masina si nu mai plateste ratele dupa.Asa macar castiga si ei ceva din avansul ala.

| suntserios a răspuns (pentru SimoonaD):

Mai castiga si eu ceva din avans... lol, crezi ca scapi daca iei o masina si nu mai platesti creditele?