| GeorgianaDiaconu a întrebat:

As vrea sa inchiriez o garsoniera cu prietena mea pentru aplicarea unghiilor cu gel, unde putem chema clientele dar sa nu fie acasa la noi. happy Suntem din Ploiesti iar ideea e ca nu vrem sa fie mobilata mai deloc, nu avem pretentii decat la o camaruta unde ne putem face noi treburile. Am cautat dar am gasit doar cu 300-400€ ceea ce mi se pare cam mult, tinand cont ca nu vrem televizor masina de spalat, eventual de aducem noi chiar si masa canapea si ce mai avem nevoie. Vrem doar un spatiu, cu o baie mica. Zona nu conteaza, vrem doar sa fie in Ploiesti si convenabil cat de cat. Aveti idei? Suntem in pana de idei... Multumesc, o zi buna

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Garsonierele de inchiriat sunt scumpe, si daca nu ai cliente de unde plătesti chiria? Pe lîngă chirie de unde scoti banii pentru utilitati, intretinere, lumină etc, nu cred ca este o solutie cu inchiriatul, acum voi o sa decide ti. Cel mai bine sa caute sa se angajeze la un salon, scapă de grija facturilor stă pe salariu fix plus șpăgi daca este expertă face spagă.

| AutumnDay a răspuns:

Buna! Cu siguranta nu vei gasi pe TPU o garsoniera de inchiriat, dar poti continua sa cauti pe OLX. https://www.olx.ro/....../ploiesti/