| Ior_Dana_1974 a întrebat:

As vrea sa zugravesc camera copiilor, nu m-am decis inca daca fac alb sau colorat, dar vreau o vopsea care sa nu lase miros. Ce ati mai folosit?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca toate au miros. Mai bine alege ceva de calitate. Copiii mai deseneaza si pe pereti. Sa poti sterge.

http://www.dedeman.ro/....../p/5005457

| ALGator a răspuns:

De preferat sa lasi 48 de ore pentru evaporarea lichidelor din vopsea. Timp in care sa ai o aerisire sau ventilare mai intensa a camerei ca sa elimini vaporii si mirosul. In acest timp camera e bine sa fie incalzita, nu rece, ca sa ajute eliminarea vaporilor.
Daca e o vopsea de interior pentru pereti (adica destinatia bine aleasa) e prevazuta sa nu lase miros dupa uscarea completa si o perioada de evaporare.

| popa07ady a răspuns:

Chiar acum zugravesc toata casa si sunt multumit de Savana

| DanielaAncuta a răspuns:

Tot mai promovata si apreciata este Aeria Gold all-inclusive. Am folosit-o si eu si dupa aplicare ramane un miros de super curat, fara nimic toxic