| Robi2121 a întrebat:

Care e cea mai buna saltea 180x200 pana in pretul de 800 lei?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La banii astia nu cred ca gasesti mai buna decat Adormo Essential. Dar cu un mic efort suplimentar ai putea lua un Adormo Ortopedic Green Line.

| mihai69 a răspuns:

Mergi la orice magazin și te așezi pe ele până o găsești pe cea care te satisface.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta: https://www.emag.ro/......DJK9G7BBM/

Este si redusa;)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce prinzi pe la oferta la Jysk. De-alea cu macar 15 ani garantie... happy

| zilog a răspuns:

Aia care vine la pachet cu o blonda rusoaica sau ucraienianca inalta de 180, cu ochii verzi sau albaștri și părul de aur!
Care să fie neapărat fabricată după anul 2000
Blondele alea care sunt fabricate înainte de anul 2000 sa întărit carnea pe ele nu mai sunt așa moi și bune de dormit pe ele!

| cristi202 a răspuns (pentru zilog):

Rusoaica? Vise, neica! happy happy happy