| ClaudiuM1997 a întrebat:

ceva recomandari in centrale termice? a noastra ne-o lasat dupa 10 ani si trebuie sa o schimbam. ce e mai ok calitate/pret?

Răspuns Câştigător
| MeraO a răspuns:

Eu personal recomand Viessmann, 10+ din partea mea, asa cum am mai spus. Tineti cont de cata apa calda aveti nevoie si in functie de asta alegeti o centrala cu boiler sau cu preparare instant apa calda menajera.

2 răspunsuri:
| AdrianUrsut a răspuns:

In momentul de fata, cele mai bune centrale din Romania sunt cele de la Viessman si Ariston. Dar totul tine de buget. Caci exista gama premium si gama low budget

https://www.2pareri.ro/......ce-pe-gaz/