| alina153 a întrebat:

Doream sa stiu daca exista cumva cabine de dus mai mici de 1850mm in inaltime, si daca da, de unde pot achizitiona?

Multumesc.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Sfatul meu ar fi să mergeți la unul dintre magazinele mari, gen Dedeman, Bricodepot și cereți sfaturi pentru o astfel de cerere acolo. Produsele sanitare sunt produse doar pentru persoanele normale ca înălțime. Pentru produsele pentru persoane mici ca înălțime, trebuie să mergeți la astfel de magazine unde ați putea fi ajutată. Succes!