| plasmaticus a întrebat:

Fiind prima oara cand imi pun termopane, am rugamintea la voi sa-mi spuneti ce ar trebui sa am grija cand va veni in vreo saptamana sa-mi monteze termopanele.
Deja au facut masurarile si am dat si avansul.
Ce ar trebui sa observ si sa cer celor care le monteaza pentru a nu fi pacalit?
Si ce ar trebui sa urmaresc sa vad daca termopanele sunt de calitatea ceruta?

Multumesc

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Nu trebuie sa faci mare lucru doar sa fi atent sa nu se zgarceasca la spuma si sa intrebi daca are mod de vara iarna si cum il folosesti