| shadesr a întrebat:

https://bit.ly/2vFl48G ma intereseaza acest produs, la leroy s-a scos din gama ca am sunat la ei.
Am cautat sub diverse denumiri pe internet si nimic identic cu acestea, doar placi decorative care sunt foarte scumpe iar eu am nevoie de 70 mp2 avand deja suprafata izolata, acele lambriuri extrudate era o metoda mult mai ieftina decat placare cu lambriu pvc sau altceva.
Daca stie careva unde as mai putea gasi acel produs si sub ce denumire in afara de lambriu polistiren. Multumesc.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Vezi unde este fabricat, și contactează fabrica. Chiar dacă este în afara țării.
Poate că nu se mai găsește la fabrică, dar poți să întrebi la fabrică cu ce magazine colaborează.

| shadesr explică (pentru anonimg):

Nu scrie producatorul, la leroy nu au dat nici un detaliu angajatii, ei nu stiu nimic atat doar ca nu mai face parte din gama lor atat.