| alondrakiss a întrebat:

Mama mea a cumparat un aragaz din inox si au aparut niste dare de rugina.Ce pot face ca sa dispara?

7 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Incearca cu coca-cola.

| Daniel323 a răspuns:

Atunci nu este din inox.
Inoxul nu rugineste.

| mirceakitsune a răspuns:

Nu stiu, du l la ei si arata le rugina

| alondrakiss explică (pentru mirceakitsune):

E luat recent...

| alondrakiss explică (pentru mirceakitsune):

Pai rezolv ceva? E luat de pe Emag.Eu locuiesc in Calarasi

| Liviu a răspuns (pentru alondrakiss):

Hai ca tot eu sa te scot din cacat.FI atenta, sau fii, ma rog.Iei un smilgher freci locu unde e ruginit. Apoi iei un sprey cat mai aproape de culoarea la frigider, si il folosesti.Nu ai si tu tata, sau verisor sau vreun iubit? ca de obicei barbati se pricep la asta.Deci repet, iei smilgher freci zona(cred ca te pricepi la frecat laughing ) si apoi dai cu acel sprey.Depinde acum de zona, si depinde cum a ruginit, a picurat pe el, unde il tineti? etc.

| AndreiMM0002 a răspuns:

Daca rugina nu e foarte exitinsa, atunci încearca sa folosești un spray anti-rugina.