| 1nobody1 a întrebat:

Buna ziua, o intrebare am pentru cunoscatori, cum se numeste o floare care seamana cu muscata curgatoare dar are frunzele cu pori, nu este lucioasa ca a muscatei si face flori batute asa ca o garofita dar mai mare? Va rog mult

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune o poza, ca descrierea ta nu seamana cu nimic cunoscut.
"frunze cu pori" nu-mi imaginez ce poate fii.

| 1nobody1 explică (pentru Violleta2022):

Frunze cu peri dar am scris gresit...
Cum pot atasa o poza ca nu am idee?

| Violleta2022 a răspuns (pentru 1nobody1):

Iti faci un cont gratis pe imgur si importi acolo poza, apoi vii aici si pui linkul pozei.
https://imgur.com/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta e ghicitoarea zilei? Sau?

| Vântulalb a răspuns:

Presupun ca frunzele au peri, nu pori. Dar nu-mi dau seama ce floare este. Ai o fotografie?