| MariaMirabell a întrebat:

Bună ziua și bun găsit TPU! Am nevoie să mă informez cât m-ar costa săparea unui puț la mine în curte, într-o zonă de deal din județul ARGEȘ, unde nu există canalizare și cam la ce adâncime va trebui să-l fac ca să pot găsi apă? Eventual dacă cineva cunoaște o echipă de fântânari să-mi furnizeze informații pentru ai contacta. Vă mulțumesc anticipat și vă urez o seră bună!

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Pretul difera in functie de adancime, adancimea difera in functie de panza freatica din regiune poti gasi apa la 10 metrii sau la 20 sau la 15. Cel mai ok ar fi sa cauti tu o echipa care e prin jur sa nu platesti deplasarea samd