| xGamerZ212 a întrebat:

Buna ziua TPU,caut niste trandafiri negri (chiar și un fir)
Am găsit ceva pe internet,dar nu știu dacă e wow, acesta e linkul, aștept sfaturi, mulțumesc anticipat!
https://kdeco.ro/......ola-sticla

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Garoafele, trandafirii si multe alte flori se pot vopsi usor, chiar si de tine, acasa (in albastru, negru, rosu, violet etc.).

| sierra1 a răspuns:

Dacă persoana din gândul tău merită cei 149 lei, ESTE wow

| xGamerZ212 explică (pentru sierra1):

Este,mă gândesc să nu fie ceva sa para neînsemnat

| dullcat a răspuns:

Buna.Vrei sa-i oferi cadou? Arata maidegraba ca ceva pentru o inmormantare.Gasesti trandafiri criogenati si in culorile lor naturale.

| Freya1 a răspuns:

Eu am vrut o data un trdanfir albastru, dar nu am găsit decât vopsit.

| iulia0514 a răspuns:

Vrei trandafiri naturali sau de săpun?

| xGamerZ212 explică (pentru iulia0514):

Naturali

| iulia0514 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Naturali nu prea găsești doar din săpun sau criogenati

| iulia0514 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Https://www.magnolia.ro/buchet-trandafiri-negri-si-roz-3083.html aici găsești naturali dar sunt foarte scumpi

| 76843 a răspuns:

Negru? De ce negru? I-a murit cineva si ii transmiti condoleante?
Poate ala din link o fi vopsit. Nici la gradinile botanice nu am vazut negri perfecti ci doar un grena foarte inchis. Apropo, frunzele erau verzi, nu negre.

| xGamerZ212 explică (pentru 76843):

Nu a murit nimeni dar asta este preferința persoanei respective