| internaut97 a întrebat:

Vreu si eu sa imi construiesc un "dulap" de haine din usi culisante pe un perete ( cam de 360cm). Cam cat m-ar costa (cu tot cu compartimentarea in spatele usilor )? (Iasi)

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de pretentiile tale, de proiect, de materialele folosite si de modul de executie.
Un asemenea dulap, facut la comanda, te pot costa in medie 2-500 euro.

| minrest a răspuns:

2600 de lei.

| Sarcopt a răspuns:

Vorbeste cu cineva care construieşte mobilă şi el o să-ți spună prețul