| Georgiiannaaaaaaaaaa a întrebat:

Bunaaa. Se intampla sa stiti de magazine de genul "1 dollar store" in Romania? Un fel de China town? Nu sunt interesata de haine sau încălțăminte. Ma intereseaza mai mult produse plastice (cutii de depozitare, cosuri, organizatoare, etc).
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doraly Expo Market din Bucuresti
Sos. Bucuresti - Urziceni, Nr 16 -31, Afumați 077010, Romania

| superAndrei a răspuns:

Stiu cateva shop-uri de acest gen in Romania,dar nici una nu vinde produse de depozitare si organizare. Dar vreau sa iti recomand Jumbo si Pepco. La Jumbo vei gasi o multitudine de produse de depozitare si aranjare din plastic,de multe marimi,forme si culori,la preturi destul de ok. Iar la Pepco vei gasi produse de acest gen putin mai chic si stilate, realizate din materiale mai de buna calitate. Dar daca ai posibilitatea sa mergi in Bucureti sau traiesti acolo, iti recomand sa mergi la Ikea, pot sa zic ca este mama lor laughing. Acolo gasesti multe multe produse de genul asta, de la foarte ieftina le ceva mai scumpe!
Sper ca am fost de ajutor, spor la organizat si decorat! happy