| vladimir74 a întrebat:

Cam cat este pretul pentru schimbarea unei baterii de baie? Dar la bcatarie?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! depinde de meserias si cum stie tatal tau sa negocieze..asta daca vrei sa le inlocuiesti, iar daca vrei sa le cumperi, depinde de calitate si material, cele mai ieftine sunt cele nichelate si au preturi de la 20 la 70 de lei, iar cele de calitate (inox) depasesc 100 de lei. daca vrei sa chemi un meserias pentru inlocuirea lor mai mult de 20-30 de lei nu face.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Doamne sfinte! Nu-ti trebuie decat o cheie-mops si o schimbi singur in juma' de ora! Eu le-am schimbat singura pe toate din casa, ce naiba!

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Tata se ocupa de asta. Depinde cat de complicat e... intre 50-100 lei

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

35 lei este ce mai ieftina de bucatarie. am cumparat eu una.

| ADITZA0708 a răspuns:

35lei cea de baie si cea de bucatarie 50 lei