| coolwats33y a întrebat:

Cam cat trebuie sa cheltuiesti ca sa-ti faci camera visurilor?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Acuma depinde ce visuri ai si cum te-ai culcat aseara... Un vis simplu se poate indeplini si prin reanjarea ei fara nici un cost, un vis mai pretentios poate costa mai mult decat a costat camera in sine. Pe langa cele de cumparat, daca iti place ca visurile sa ti le indeplineasca altii, va mai trebui sa cheltuiesti si cu manopera.
Noapte buna.

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Depinde de visuri daca le ai... poate vrei o camera stil japonezi si atunci platesti parchetul (din bambus cca 100 ron/mp) un evantai mare (cca 5 ron) cateva draperii de matase(cca 500 ron) si un tatami cca (500 ron) sau vrei un dormitor regal cu pat cu baldachin si atunci traba se schimba

| bianca_4673 a răspuns:

Oooo, mult, prietenul meu si-a facut ceva in genu astahttp://u1.ipernity.com/12/01/61/5440161.5bcc2788.500.jpg