| Decu_Dragos_1997 a întrebat:

Cam de cati muncitori ar fi nevoie pentru a construi un bloc de 150 de apartamente si cam care ar fi pretul pe mp? Am mare nevoie! Multumesc!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Muncitori? Jobu asta trebuie sa il faca o firma, deci aia stiu exact de ce anume este nevoie.Blocu nu e o casa, trebuie sa ai planuri de la un arhitect, sa iei probe de sol bla bla, cred ca stii, sau banui ca stii.Macara,utilaje pfff nu stiu daca sta pe aici cineva care sa aiba frma de constructii care sa construiasca blocuri, deci ala sigur nu sta pe TPU.Cel mai bine intrebi un inginer, dar si ala iti va spune ce are nevoie dupa un plan facut de un arhitect.

| Decu_Dragos_1997 explică (pentru relian):

Am inteles! Mersi pentru ajutor!