| Dragomir_Marian_1965 a întrebat:

Cand vreau sa opresc motocoasa si apas pe STOP nu se opreste. Ce poate sa fie?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca butonul de Stop e separat de cel de pornire, e ceva defect la contactele butonului.

| mihai69 a răspuns:

Cu siguranță o defecțiune. Probabil nu mai comandă oprirea alimentării, sau nu mai face contact la masă cu firul de la magnetou. De unde să știm ce tip de STOP ai tu la aia?

| PiticuConstanti a răspuns:

Cînd vreau sa opresc motocoasă și apăsă pe stop nu se oprește ce poate fi