| Merekill a întrebat:

Care ar fi cel mai mic pret la care as putea cumpara o garsoniera in Bucuresti.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin Ferentari găsești cu pana la 10. 000euro. Da ești sigur ca vrei sa stai acolo?

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns (pentru suntserios):

Eu cred ca nu e laughing)) nici cu 1000 de euro sa fie nu stau

| Merekill explică (pentru suntserios):

10000 de euro? Eu am gasit o garsoniera de vanzare la 260 de euro, dar sinceri mi se pare prea bun pretul ca sa fie adevarat.
https://homezz.ro/garsoniera-zona-sebastian-1621674.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil alea sunt chirii puse aiurea la categoria vanzare

| Demidol a răspuns:

Https://lajumate.ro/anunturi_garsoniere-de-vanzare_in-bucuresti-if.html
Numai ca cele de la blocurile in constructie, sunt nefinisate. Mai ai de investit.

| Stropdeploaie a răspuns:

21000! Intr o zona destul de frumoasa ~Bloc nou!