| imihaistoian a întrebat:

Care este cel mai bun complex rezidential raport pret/calitate/asezare din Bucuresti pentru a cumpara un apartament cu 3 camere sau 4?

2 răspunsuri:
| Fârte_Gabriel_1989 a răspuns:

Pe strada Romulus langa unirii exista un bloc nou, cel mai bun raport

| cristiandediu a răspuns:

Tocmai mi-am achizitionat si eu un apartamente cu 3 camere in complexul rezidential Citta de pe soseaua Pantelimon. Dupa lungi cautari pe piata, mi s-a parut cea mai ok in acest moment. Intra pe site-ul lor https://www.nuscocitta.ro/ si poti gasi destul de multe informatii, inclusiv un tur virtual al apartamentelor.