| imihaistoian a întrebat:

Care este cel mai bun (viteza, facilitati, pret, must have) smarttv available pe piata, daca imi recomandati si un model raman recunoscator? ( LG, Philips, Samsung, Sony, etc)

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil acest LG
https://www.emag.ro/......D98RBDBBM/

daca iti permiti sa dai 40. 000ron pe el

| cristi202 a răspuns (pentru suntserios):

E intr-adevar bun. Dar cam ustura la buzunar happy.

| suntserios a răspuns (pentru cristi202):

Pai ai intrebat care este "Care este cel mai bun "
nu ai intrebat nici de ieftin, nici de cel mai bun intr-un anume buget happy happy

| cristi202 a răspuns (pentru suntserios):

Nu eu am intrebat. happy
Da, intr-adevar, ai dat raspunsul cel mai bun, cu cel mai bun tip de tv. Ca eu mi-am dat cu parerea despre pret, asta e altceva.

| Samariteanul a răspuns:

Samsung sunt cele mai bune(parerea mea) S8+

| m1dn1gh7 a răspuns:

Recomand LG si Samsung, ca model nu imi permit, diferenta o faci tu la fata locului, e o chestie pur subiectiva - tine de bani, de preferinte, cum iti plac culorile, etc.