| anonim_4396 a întrebat:

Care este o firma buna de saltele? Eu prefer sa fie cat mai moale, sa imi intre capul in ia ca si in budinca

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dormeo. Prea moale nu e bună.

| brokxy a răspuns:

Dorex

| Robertandrei4858 a răspuns:

Dormeo

| Cristi7790 a răspuns:

Sincer nu e prea bine sa dormi pe o saltea moale, îți poate deforma coloana și poți avea probleme grave. Cel mai "sănătos" este sa dormi pe un pat cât de tare ca oasele tale sa stea drepte în timpul odihnei. Cei de la dormeo au o gama larga de saltele, de la cele mai moi pana la cele mai tari, poți încerca, însă te sfătuiesc sa eviți sa dormi pe un pat foarte moale. Succes

| AlinTanase a răspuns (pentru Cristi7790):

Unii au murit si n-au patit nimic

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

Eu mor de 3 ori pe zi lejer

| AlinTanase a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu mor mereu