| anonim_4396 a întrebat:

Care este un bun site de cautare a unei garsoniere de inchiriat?

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pai depinde in ce oras doresti.

| matt25 a răspuns:

De ce nu dai pe Google, "inchiriere garsoniera" sau "inchiriez garsoniera"?

| crika a răspuns:

Daca te intereseaza alte orase in afara de Bucuresti, incearca pe titirez.ro. Eu am folosit aplicatia pentru telefon cand mi-am cautat garsoniera. Gasesti anunturi in Bucuresti, Sibiu, Brasov, Cluj, Ploiesti, Pitesti si in alte orase, dar mai putine. Majoritatea sunt prin intermediari, dar gasesti si oferte direct proprietari. Eu am cumparat o garsoniera in Sibiu fara intermediari http://www. titirez.ro/vanzari-garsoniere/sibiu