| ALEXICAmarketing a întrebat:

Cat ati plati pe un apartament de 3 camere de 47 de mp nerenovat (are usa si geamuri noi) in orasul Giurgiu la periferie?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Foarte putin, oricum. 3 camere la 47 mp? Eu am apartament cu o camera si are 49 mp. Mai mult de 20-25. mii Eu eu cred ca nu merita fiind si la periferie. Nu stiu care-s conditiile de acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim 20.000euro

| Ralena a răspuns:

Ca sa primesti un raspuns cat de cat pertinent, verifica in doua surse, atat la anunturile de vanzare de pe site-uri de profil, olx, imobiliare etc, de unde scazi 15%, cat si in lista notarilor (daca nu ai acces, poti verifica evaluarile de la executari silite de pe site-ul uniunii executorilor).