| unbray a întrebat:

Cat costa de taiat un metru cub de lemne de foc cu drujba happy

Răspuns Câştigător
| Burcix a răspuns:

15-20 ron pentru un metru de taiat cu drujba si 10 ron crapatul

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

30 de roni, depinde de titular si cata benzina consumi, sunt unii care te iau la rezervor, adica daca consuma un rezervor 30 de roni, si tot asa...depinde si de zona, daca nu sunt prea multi taietori, cred ca sare pretu...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai daca cumperi o masina de lemne care costa intre 1800-2000 taiatul lor te costa cam 200 ron

| unbray explică:

Da dar cati lei?

| DrScula a răspuns:

Cam cat ar costa 2m cubi de lemne taiate cu toporul

| cuciurean a răspuns (pentru DrScula):

30 de lei m ster, 45 de lei m cub

| cuciurean a răspuns:

40,45lei cam aici.

| aditudorache1 a răspuns:

Eu stiu ca costa 40 de RON.