| PsyhoChild a întrebat:

Cat costa sa-ti bagi apa curenta la o casa de la tara avand in vedere ca deja ai baie(cada,boiler,chiuveta, wc etc.) si iti mai trebuie doar sa-ti traga o teava la reteaua de apa?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Costul se imparte in doua si depinde de tariful aplicat de compania de apa (camin de racordare + contor + manopere) si de lucrarea de racordare din curtea ta (sant de 1m adancime + teava, de-a lungul traseului, pana-n casa + racordare in casa).
Costul total se poate estima doar la fata locului.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Din nefericire racordarea costa mai mult decat toata contructia baii cu tot mobilierul ei si cu toate tevile trase.
Trebuie sa iei legatura cu compania/furnizorul de apa-canal din localitatea ta.