| Istvan_Gabi_1990 a întrebat:

Cat costa un kilogram de kirese
?

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Costa in jur de 15-20 de lei /kg. Acum depinde si de unde le cumperi. Si mai conteaza si de care sunt. Eu am gasit cirese de Spania cu 50 de lei/kg. Bafta si pofta buna! laughing))

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Eu am cumparat cu 13 lei/ kg niste cirese extraordinare, foarte gustoase, din piata din comuna in care stau.

| dannys a răspuns:

4.50 £ in Italia

| Kogaion a răspuns:

20 die leuts

| ovidiu123432 a răspuns:

Daca te referi la cirese asta poti vedea intr-un magazin in care au asa ceva.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Cireșele de mai sunt cele mai scumpe de obicei, pentru că ele reprezintă trufandale, pentru noi toți în anul respectiv! poftă bună!

| Defalucy a răspuns:

Bunahappy

Prețul diferă în functie de magazin.La Kaufland găsești cu 20 RON.