| Sam5556 a întrebat:

Cât costă un kilogram de roșii la Doba județul Olt? Raspundeti repede va rog frumos

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In satul ala sunt vreo 500 locuitori, presupunem ca 20% din ei au acces la internet constant si probabil niciunul nu sta pe TPU, sansele ca cineva sa iti raspunda si sa o mai faca si repede sunt de 0. 0000001%

| asperger3 a răspuns:

Sunt din zona, dar presupun ca nu ar trebui sa coste mai mult de 5 lei.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Pai e 6 lei kg la mine in Suceava in piata la tine cred ca o fi vreo 5 lei sau tot 6 nu stiu depinde de oameni cum le vand dar nu trece de 6 lei pretul

| Voicu_Jimy_1998 a răspuns:

In București costa 12 lei kg