| WinniePooh a întrebat:

Cat costa un metru patrat de teren intr-un sat din imprejurimile Bucurestiului?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.imobiliare.ro/......esti-ilfov
intra sa iti faci o idee.
O zi frumoasa sa ai:)

| cristi202 a răspuns:

Acum, vreo 8-10 euro, la 25 de km de centrul Bucurestiului. Depinde si de zona.

| d3men7zel a răspuns:

În apropiere de Bucureşti, localitatea cu cele mai ieftine terenuri pentru construcţii este Măgurele, unde un metru pătrat costă, în medie, 44 de euro. Totuşi, aici pot fi găsite şi preţuri semnificativ mai mici decât atât. Astfel, un lot de 270 de metri pătraţi situat într-o zonă de vile noi din oraş este scos la vânzare cu 6.000 de euro, respectiv cu aproximativ 22 de euro pe metru pătrat. n clasamentul celor mai ieftine terenuri din jurul Capitalei se situează Buftea, cu un preţ mediu de 48 de euro pe metru pătrat. Şi aici pot fi găsite însă oferte mai convenabile. Astfel, un lot de 500 de metri pătraţi ce face parte tot dintr-un lot de parcele este scos la vânzare la un preţ de 13.000 de euro, respectiv 26 euro pe metru pătrat, iar in Bragadiru 65 de euro, si in Popesti-Leordeni costa 67 de euro pe metru pătrat sad funda?:d