| Valentino91 a întrebat:

Cat de folositor este Aparatul de incalzit Rovus Handy Heater am vazut reclama la TV si imi pare convenabil... Il foloseste cineva?

Răspuns Câştigător
| achimalexandru95 a răspuns:

Salut,

Sincer, zic, pune mâna și ia o aerotermă, că ăla e pistol cu apă și scump. Plus că de obicei ce se vede la TV în reclame sunt prostii. http://bit.ly/Aeroterme uită-te aici la aeroterme, vezi ce prețuri bune și citește și review-uri.

Sper că ți-am fost de folos, o zi bună!

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Înțeleg ca are 370w. Deci mai puți. Mai puțin deca un uscător de par...
La un sfert din banii aia îți iei o aeroterma de 2000 W

| cristi202 a răspuns:

Am trecut pe la un magazin Top-Shop si am intrebat un vinzator despre el, si mi-a zis sincer ca e bun la un spatiu mic, altfle ai nevoie de inca o sursa de caldura, deci e ca o jucarie pe care sa o ai, sau sa il folosesti in zilele racoroase din vara happy.