| Mihai198 a întrebat:

Cat de mult costa sa colorezi suficienta lavabila ca sa acopere 50 m2?
Depinde de culoare sau doar de vanzator pretul?

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Ce va respectați voi. laughing))

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ambele, dă o fugă la dedeman/hornbach/leroy si vezi cât

| Mihai198 explică (pentru sierra1):

Sunt inchise la ora asta.

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai198):

Sigur nu vopsesti la ora asta

| Mihai198 explică (pentru sierra1):

Sigur nu esti atat de prost incat sa nu-ti poti da seama ca pur si simplu nu am timp sa ma deplasez pana la ei sa intreb, nu?

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai198):

Sigur nu ești tot atât de prost să nu-ți dai seama că prețul diferă funcție de magazin și nuanță, nu-i așa?

| Mihai198 explică (pentru sierra1):

Felicitari! In sfarsit ai dat un raspuns inteligent la intrebare. Doar de ne-ai fi scutit pe amandoi cu raspunsurile de copil de clasa a 7a de la inceput, am fi econimisit mult timp.

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai198):

Scuteam și mai mult timp dacă nu puneai intrebarea asta atât de profundă, la ceas de seară

| Mihai198 explică (pentru sierra1):

De ce? Dupa o anumita ora creierul tau se hotaraste sa nu mai functioneze corespunzator, astfel incat este incapabil de a raspunde relevant la o intrebare atat de simpla?

P.S: Am pus atat de tarziu intrebarea, deoareca nu aveam cum sa ajung la magazin sau sa-i contactez telefonic la ora aceea si sa intreb.

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai198):

"...o intrebare atat de simpla" - dacă-i așa, n-o pui, eventual doar așa, de exercițiu cum de altfel ai ales tu, la o oră la care "creierul tau se hotaraste sa nu mai functioneze corespunzator"

| Mihai198 explică (pentru sierra1):

Zero F*** Given. Nu e problema mea cat alcool bei tu inainte sa te culci.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru sierra1):

Ce va respectați voi. laughing))