| Robert55888855888 a întrebat:

Cat te costa întreținerea pe timp de iarna la o garsoniera de o camera?

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

In jur de 150-200 de lei, in Bucuresti.

| ibaal a răspuns:

Depinde de sursa de incalzire, ai centrala pe gaz, esti cu radet-ul, ai radioator electric sau la AC!?

| DauViata a răspuns:

Depinde in primul rand de suprafata, izolatie exterioare si de consumatorii care sunt in acea garsoniera: centrala termica, AC, electrocasnice - si in principal de cat de mult se pune accentul pe economia energiei. Eu as estima undeva intre 250 si 400 lei.