| anonim_4396 a întrebat:

Cate bucati de samota sunt bagate intr o teracota premontata, cu marmura deasupra sau cu plita ce se gaseste in magazinele mari?

1 răspuns:
| blackPug97 a răspuns:

Nu este un numar exact.Depinde de marimea pe care o are teracota si de grosimea placilor si a "umpluturii". Sunt multi care baga pe "umplutura" intre placi numa ca sa fie grea ca sa para ca ii facuta bine.
Sunt care nu pun samota numa pe partea de jos unde deschizi tu usita, altii baga pana sus.