| Vreausapot a întrebat:

Cati bani imi trebuie pentru o baie functionabila?
(hidrofor,boiler,chiuveta, cada etc)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In jur de 5000€ ca sa fie in conditii. Nu ieftineli - Recomand cabina de dus pentru ca e mai usor de curatat poate sa fie normala sau lata. Daca ai in cap cada atunci pune usi glisante pe marginea ei asa o sa fie mai comod cand faci baie, perdeaua se lipeste de tine cand te misti si e jenant + sta urat de parca ar fi o baie din anii 1980.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cam 1500 euro cu tot cu mobilier și gresie etc.

| andiceasu95 a răspuns:

Conteaza si preturile si produsele

| ThyDoom a răspuns:

În primul rând contează prețul produselor.
Contează cât ești dispus să cheltui. Poți s-o faci și cu 5000 lei sau cu 20 000 lei.