| Ro_Rezidentimobiliare_1981 a întrebat:

Caut apartament 2 camere metrou 1 decembrie 1918 - Titan trapezului in afara de cei de la residencecity ce alti dezvoltatori mai sunt?
http://residencecity.ro/......rapezului/

1 răspuns:
| Mada111222 a răspuns:

Market Glory este un joc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este un joc de browser online, prin urmare nu trebuie sa va instalati nici un program suplimentar pentru a juca. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Fiind un joc de simulare, va ofera posibilitatea de a lupta, de a munci, de a deschide companii si de a porni razboaie. Este un joc foarte complex si cu cat jucati mai mult, cu atat veti avea mai multe optiuni pentru dezvoltarea personala.

Vrei sa ai ceva util de facut?!
Ceva precum:
*sa testezi daca esti in stare sa faci bani
*sa vezi dace esti abil financiar si strategic
*sau sa capeti experienta in domeniu
*sa cunosti oameni la fel ca tine
*sa ajungi sa te distrezi in economie
*si daca poti face bani reali din astea?!
http://www.marketglory.com/strategygame/madamada111