| George129309 a întrebat:

Caut un magazin sau un centru in Bucuresti unde se pot executa piese din aluminiu la comanda. Mi-ati fi de mare ajutor daca stiti voi personal pe cineva sau o firma la care poate careva dintre voi a vrut sa faca ceva la comanda.

3 răspunsuri:
| KSDT a răspuns:

Pana la urma, Textolit sau Aluminiu?

| LeoMajor a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie.

Cel mai indicat e sa iei tu piesele brute si sa te duci la un strungar/frezar si sa ii explici ce si cum. Si ar fi de foarte mare ajutor daca ai si o schita ceva desen.

Ca atelier de prelucrat stiu unul in zona Berceni. Daca te intereseaza.

| George129309 explică:

Da, mi-ar fi de mare ajutor, deoarece stau in Berceni. Stii cumva daca poate sa faca si din textolit gros de 1cm? Textolitul il ma eu, desenele i le fac eu, el doar sa le execute.
Ma intereseaza mai mult, daca cel din Berceni poate face asta?