| Joker3134 a întrebat:

Ce anume sa folosesc pentru gândaci?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Insecticid.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Presupun ca vrei sa le dai de mancare thinking
Majoritatea (sau toti) sunt ierbivori, poti sa ii hranesti cu frunze comestibile (salata), si apa cu zahar.

| Celcestietot a răspuns:

Caramida.

| Sofer a răspuns:

Spray pentru insecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Derivatul de la regent, regent era bun.

| EntertainYou a răspuns:

Hecate.

| Celcestietot a răspuns (pentru EntertainYou):

Consider ca este doar pentru oameni laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru EntertainYou):

Cred ca încep sa ma îndrăgostesc

| EntertainYou a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa le provoci cea mai mare umilinta cand le vei spune cat sunt de urati, dezgustatori si nefolositori. Se vor decolora si vor cadea pe spate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EntertainYou):

Ți-am zis deja ca încep sa ma îndrăgostesc, de ce mai insisti? Ma excita atâtea complimente.
Adica dacă-ți spun ca ești urat, dezgustător si nefolositor ai sa cazi pe spate? Pacat, nu-mi place sa fiu eu deasupra.Dar poate ca pentru un virgin e mai putin solicitanta poziția asta.

| EntertainYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EntertainYou):

Sigur?sad