| Feyenooord666666 a întrebat:

Ce ar putea semnifica litera E de la un program de spalat? ( economy) si la cate grade ar fi?
Si ceasul, inseamna spalare rapida?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Fiecare producator atribuie alte programe de spalare literelor sau cifrelor de acolo si chiar simbolurilor, nu avem de unde sa stii. Cel mai bine cauti manualul de instructiuni si vezi exact ce inseamna fiecare. Daca nu il ai, cauta numele sau modelul masinii de spalat si cauta pe net manual, pe net gasesti absolut orice manual la orice... In limba engleza, cel mai probabil, dar mai bine decat nimic.

| untu a răspuns:

Http://www.libertatea.ro/......lat-707304
-CE marca ai masina de spalat de rufe?

| Feyenooord666666 explică (pentru untu):

Technolux din pacate, una mai necunoscuta ca asta nu cred ca exista.