Întrebare recomandată | Roberto0415 a întrebat:

Ce aspirator imi recomandati? Intr-un buget de maxim 1000 de lei?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://mariuscucu.ro/alegere-aspirator-bun/
Cel mai bun este unul fara sac si cu apa (daca esti mai sensibil la praf).
Fara apa eu zic de asta: https://www.emag.ro/......E2VLNBBBM/

| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://youtu.be/eIzVqnqiicM
Si eu am asta e foarte bun in banii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspirator cu spalare Zelmer, poti sa si aspiri si sa si speli in acelasi timp mochete, covoare, patul.Se incadreaza si in bugetul tau si arata si bine!

| KronstadtResurrection a răspuns:

Philips Performer Expert. Raport calitate pret excelent. Tine bine la tavaleala si este silentios. Forta de aspiratie mare si consum destul de redus. Am unul, dar nu-l vand. happy

| endizaw a răspuns:

Nu e rost-ul sa dai 10 milioane pe un aspirator. Poti sa gasesti la Dedeman sau cel. Poti sa iei unul cu spalare automata, adica speli in acelasi timp ce aspiri.

| CuBenoneinSpate a răspuns:

De la dedeman

| CuBenoneinSpate a răspuns:

O micunealta secreta

| Alex123as a răspuns:

Un aspirator foarte bun, il am de 4 ani si inca isi face treaba foarte bine! Recomand http://www.cel.ro/......OCc0NTw-l/