| SERIALS a întrebat:

Ce bucate ati preparat azi?

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

- Supa rece de castraveti si iaurt (reteta din Kiev)
- Ceafa de porc pané in amestec de nuci + seminte de bostan maruntite, garnitura de cartofi ruginiti
- Tort "Padurea Neagra"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vreo zi speciala azi sau ti-e foamne?

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

Mi-e foame

| anonim_4396 a răspuns (pentru SERIALS):

De aia cauti gay bogati? big grin Ce fel de mancare vrei mai precis?winking big grin

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

M-am saturat sa fiu casnic, sa vina vreun bogatan sa ma scoata in societate, pe la restaurante si sa achite nota de plata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza

| SemperPrimoris1992 a răspuns:

Salata da BEF

| Al3xanndra a răspuns:

Salata de cartofi și ouă (fierte), măsline și cu ceapa! Foarte buna!

| SERIALS explică (pentru Al3xanndra):

Si care e reteta?

| Al3xanndra a răspuns (pentru SERIALS):

Pai fierbi ouăle și cartofii,le toci alaturi de ceapa, le amesteci și adaugi ingredientele ( oțet, ulei, sare.). Sunt și la dietă și este f buna, eu am făcut! Pofta buna

| Al3xanndra a răspuns (pentru SERIALS):

Pai fierbi ouăle și cartofii,le toci alaturi de ceapa și măsline, le amesteci și adaugi ingredientele ( oțet, ulei, sare.). Sunt și la dietă și este f buna, eu am făcut! Pofta buna

| CSDNCSF a răspuns:

Mancare de fasolelaughing