| AlexKx a întrebat:

Ce culoare de gresie si faianta s-ar potrivi la o mobila de bucatarie de culoare gri deschis si blat negru cu putin gri?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Se potriveste gresie de culoare alba.

| seth2016 a răspuns:

Verde

| dragonmagd a răspuns:

Eu totdeauna combin culoare gri cu albastru ceruleum, dar dacă spui că e un gri spre bej atunci...mă gândesc la un pastel cald de ex un lila ca liliacul pune pe jos șervețele de diferite culori si vezi care se potrivește mai bine.

| Zbant_Alexandru_1999 a răspuns:

Ai putea sa incerci o gresie cu un model dar culoarea predominanta sa fie un crem iar faianta sa fie apropiata de nuanta de gri care o ai cel mai putin in camera(si daca se poate cu niste linii crem sau albe)

| AlexKx explică:

Am uitat sa mentionez de faptul ca parchetul este un gri spre bej...