| Mark2012012 a întrebat:

Ce firma de transport marfa cunoasteti in Prahova mai exact in Ploiesti? Vreau sa transport mobila de la o locuinta la alta. Un numar de telefon sau siteul firmei de transport mi-ar fi de ajutor. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Hocus pocus magicianul google va prezinta scamatoria zilei https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=mica+publicitate+transport+mobila+Ploiesti

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ia un ziar ca sunt particulari ieftini care umbla cu limba scoasa dupa carat un sifonier.