| anonim_4396 a întrebat:

Ce firme de mobilier recomandați pentru bucătărie (masa si scaune)?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Un meserias tamplar bun, care sa faca bucataria EXACT cum vrei TU (dupa marimea spatiului, nevoile tale si forma /culoarea ceruta si potrivita).
Eu asa am procedat, m-a costat putin peste jumatatea (!) unui mobilier gata cumparat, Se ocupa complet spatiul disponibil, iar femeile din familie (care gatesc acolo) sunt foarte multumite. happy

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ikea.

| mihai69 a răspuns:

Ikea.

| Ana7807820 a răspuns:

Ikea şi Jysk
Astea îs magazine, dar au mobilier de calitate.

| Username272 a răspuns:

Mob Expert/samus mex, este o firma foarte buna, chiar o fabrica, aici lucrez eu, sunt oameni seriosi si lemnul este lucrat foarte atent si perfect, doar ai grija la preturi happy

| PitR a răspuns:

Dedeman