| Floryn9 a întrebat:

Ce imi sugerati sa pun in toaleta ca sa coloreze apa si sa dea un miros placut atunci cand se trage apa?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Culoare nu stiu daca da dar spuma face multa si miroase bine, BREF, din acela cu 4 bile, 2 colorate, 2 albe

| CleanHeart a răspuns:

Gasesti in magazine tot felul de chestii de alea pentru toaleta
O zi frumoasa! happy

| InVisible99 a răspuns:

Incearca pastilele care se pun in rezervorul cu apa, miroase bine si apa e colorata mereu, doar ca se cam termina repede

| sorinake a răspuns:

Odorizant! happy

Peste 150 de produse la eMag. https://l.profitshare.ro/l/3792031
Dar ca sa o coloreze vezi din cele de mai sus sa scrie "pentru rezervor"