| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre apartamentele la demisol? avantaje si dezavantaje happy

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Avantaje - iarna e mai cald, vara e mai racoros. Ai mai multa liniste (zgomotele patrund mai greu). Dezavantaj: riscul umezelii - poate sa apara igrasia.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mie nu imi plac, imi creeaza o senzatie neplacuta de beci. Daca geamul da in strada e si mai nasol, am impresia ca toti imi scuipa seminte in cap.

| kiss a răspuns:

Multumesc mult cristi, vad ca nu prea te baga nimeni in seama la categoria asta. deci e bine, ca-s la facultate si am gasit un apartament asa dar nu am mai stat si nu prea stiam cum e.