| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mobila de la Lems? Vreau un dormitor si toate arata bine. Din cate am inteles sunt din pal realixate, eu credeam ca este mdf, oricum arata foarte bine. Intrebarea mea este daca si rezista in timp. Aveti mobila de la lems?

Răspuns Câştigător
| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Sincer. stiu malluri in care se aseaza 100 de oameni pe zi pe o canapea si n are nimic. Daca zice ca e mobila pentru romani iti dai seama ca au si facut ceva mai de calitate. totusi cred ca e mai rezistent decat un ikea chiar daca acolo sunt chestii ff misto